Prywatne biuro serwisowane

Wynajmij prywatne biuro we Wrocławiu

Biura serwisowane to oferta skierowana do firm, niezależnie od skali jej działalności, poszukujących biura we Wrocławiu zarówno na stałe, na dłuższy okres czasu, jak również na czas krótszy, np. 1 miesiąc (biuro tymczasowe, biuro na czas określonego projektu).

Rozwiązania te gwarantują wysoki komfort pracy, w pełni umeblowane biura wraz z dostępem do sieci bezprzewodowego internetu oraz wsparcie sekretarsko-asystenckie oferowane przez profesjonalny zespół pracowników recepcji posługujący się także językami obcymi.

W ramach usługi biura serwisowanego oferujemy dostęp do aneksu kuchennego, w którym, w ramach miesięcznego czynszu za biuro, możecie Państwo napić się aromatycznej kawy bądź jednej z wielu dostępnych rodzajów herbat.

Ponadto zapewniamy dostęp do nowocześnie zaaranżowanych i wyposażonych sal konferencyjnych wraz z pełną obsługą recepcji w zakresie organizacji spotkań biznesowych, przerw kawowych etc…

Dodatkowo nasi Klienci mają możliwość skorzystania (samodzielnie lub za pośrednictwem personelu recepcyjnego) z ogólnodostępnego sprzętu biurowego, takiego jak kopiarka, bindownica, laminarka.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zaaranżowaliśmy także tzw. budki telefoniczne, w których można swobodnie odbyć rozmowę.

Chcąc poznać naszą ofertę prosimy o złożenie zapytania z wykorzystaniem
poniższego formularza lub kontakt telefoniczny: 534 640 245

Prywatne biuro w prestiżowej lokalizacji

Skorzystaj z oferty biur prywatnych Silver Office Center i stacjonuj w najbardziej prestiżowej lokalizacji Wrocławia.