Centrum konferencyjne

Sale konferencyjne do wynajęcia

W części biurowej budynku – Silver Office Center – dysponujemy dwoma salami mieszczącymi do 6 osób w każdej z nich oraz dużymi salami konferencyjnymi znajdującymi się w części hotelowej, gdzie mogą być organizowane spotkania dla większej ilości uczestników, maksymalnie do 550 przy ustawieniu teatralnym. Wyposażone są one w rzutnik, ekran, flipcharty, tablice do prezentacji, sprzęt do telekonferencji, bezprzewodowy internet. 

Na Państwa życzenie organizujemy przerwy kawowe, catering; począwszy od drobnych przekąsek, poprzez kanapki, sałatki, dania obiadowe, a skończywszy na specjalnych, indywidualnych zamówieniach naszych Klientów. Dostępne są również usługi concierge dla Państwa i uczestników Państwa spotkań.

Cennik sal

Sale konferencyjne do 6 osób.

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Wyposażenie

Każda z sal wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę do pisania, bezprzewodowy internet. Na życzenie Klienta organizujemy przerwy kawowe, catering; począwszy od drobnych przekąsek, poprzez kanapki, sałatki, dania obiadowe, a skończywszy na specjalnych, indywidualnych zamówieniach naszych Klientów.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt poprzez wypełnienie poniższego formularza rezerwacji.

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne

Skorzystaj z sal konferencyjnych Silver Office Center. Niezależnie czy potrzebujesz miejsce na spotkanie małego zespołu czy organizację występu przed publicznością.